Poslovi

POSLOVI U FRANCUSKOJ

HOST/HOSTESA

KOMPANIJA

Vaš poslodavac je vlasnik predivnog parka na jugu Francuske, u Antibesu. Posao će se obavljati u jednom od njegoih renomiranih restorana smeštenih u pomenutom parku.

OPIS POSLA

Vaš posao je da se pobrinete o zadovoljstvu gosta od prema do napuštanja restorana, kao i prmanje i obrada reklamacija.
Glavni zadaci:
Priprema restorana
Rezervacije, prem gostiju i njihovo usluživanje i odgovaranje na pitanja
Naplata usluga
Zatvaranje i provera kase

PROFIL ZAPOSLENOG

Prethodno iskustvo u istom ili sličnim poslovima
Dobro poznavanje engleskog jezika
Poželjno poznavanje i još jednog evropskog jezika
Fleksibilnost
Mogućnost rada na malom i uskom mestu
Preciznost
Sposobnost prilagođavanju razlučitim situacijama

RADNI USLOVI

Lokacija: Antibes
Trajanje ugovora: Od 15/06 do 30/08
Sektor: Ugostiteljstvo
Radni sati: 5 radnih dana (35h / nedeljno), radi se vikendom i praznicima
Zarada: 35h/nedeljno; 1153€ neto/mesečno

KONOBAR/RUNNER

KOMPANIJA

Restoran u blizini trga Bastilje, veoma popularan među turistima, u potrazi je za konobarima i food runnerima u toku cele godine.

OPIS POSLA

Odgovornosti servera i food runnera:
Postavljanje stolova i sređivanje restorana.
Održavanje restorana.
Primanje porudžbina i komunikacija sa gostima.
Nošenje hrane od kuhinje do stola i čišćenje stola.
Naplata računa.
Moguć rad i u šanku.

Zahtevan nivo francuskog jezika: srednji, odnosno napredni
Osobine: brzina, efikasnost, brza adaptacija, visoka organizaciona sposobnost

Lokacija: Pariz
Trajanje ugovora: Minimum 3 meseca
Sektor: Ketering
Radno vreme restorana: 8am do 2am. Svaki zaposleni radi oko 7h dnevno, 5 dana nedeljno.

SERVER/RADNIK U KUHINJI

KOMPANIJA

Restoran i hotel smešten pored Verizonske šume u predivnom zelenilu.

OPIS POSLA

Server:

Kuhinja:
Priprema hrane
Održavanje kuhinje
Aranžiranje hrane

Osobine: brzina, efikasnost, brza adaptacija, visoka organizaciona sposobnost i konstantan osmeh

Lokacija: Verizon
Radno vreme: od 11:45-14:45, pa od 18:45-21:45. Servis traje od 16:15-23:00 sa pauzom od 45 minuta.